sobota, 4 czerwca 2016

TRÓJMIASTO-WYCIECZKA

Hej Kochani!
Tak jak obiecywałyśmy od razu po wycieczce robimy posta tutaj. Hmm nie wiem od czego zacząć, więc najlepiej od początku..

Wszystko zaczęło się 31.05.2016 r. wyjechaliśmy o 6 rano, podróż mijała super, atmosfera dopisywała jak i pogoda. Jednym z wielu postojów było zwiedzanie Torunia- najważniejszych budynków :) Na miejsce dotarliśmy w godzinach wieczornych. Poszliśmy przywitać się z morzem i na krótki spacer :) Następnego dnia byliśmy w muzeum bursztynów, w  Stutthofie obóz koncentracyjny oraz mieliśmy 6 km spacer brzegiem morza :) Wieczorem mieliśmy ognisko oraz chodzenie po lesie. W czwartek zwiedzania Trójmiasta ( Gdańsk, Gdynia, Sopot ) pogoda była nie do wytrzymania, ale poradziliśmy sobie. Zwiedzaliśmy m.in. centrum Gdańska, Gdyni, statek Dar Pomorza oraz Molo w Sopocie. Wieczorem byliśmy przy ośrodku i mieliśmy różne gry i zabawy :) W piątek wielki powrót. Ostatnim punktem zwiedzania był Zamek Krzyżacki w Malborku. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy.
Do domu dotarliśmy około 23:00 . Wycieczka ogólnie była udana, zostało dużo wspaniałych wspomnień na wiele lat. Pogoda sprzyjała, program wycieczki też nie był zły. Nie żałuję, że pojechałam! Niżej przedstawiam parę zdjęć..


 
4 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia. Zawsze chciałam jechać na kilkudniową wycieczkę do Trójmiasta, jednakże mieszkam na drugim końcu Polski i jest to dość problematyczne zwłaszcza jako wycieczka szkolna.
  http://apocalypse2189.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że myśmy tez mieli do pokonania całą Polskę. Udało się! Trzymam kciuki, abyś tam kiedyś dotarła ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Świetne zdjęcia Wiki :*
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

|| P R Z E S Z Ł O Ś Ć ||

Spójrz na chwilę w swoją przeszłość. Co widzisz? Czy jest ona dla Ciebie źródłem siły i przydatnych doświadczeń, czy raczej wciąż powracaj...