sobota, 4 czerwca 2016

TRÓJMIASTO-WYCIECZKA

Hej Kochani!
Tak jak obiecywałyśmy od razu po wycieczce robimy posta tutaj. Hmm nie wiem od czego zacząć, więc najlepiej od początku..

Wszystko zaczęło się 31.05.2016 r. wyjechaliśmy o 6 rano, podróż mijała super, atmosfera dopisywała jak i pogoda. Jednym z wielu postojów było zwiedzanie Torunia- najważniejszych budynków :) Na miejsce dotarliśmy w godzinach wieczornych. Poszliśmy przywitać się z morzem i na krótki spacer :) Następnego dnia byliśmy w muzeum bursztynów, w  Stutthofie obóz koncentracyjny oraz mieliśmy 6 km spacer brzegiem morza :) Wieczorem mieliśmy ognisko oraz chodzenie po lesie. W czwartek zwiedzania Trójmiasta ( Gdańsk, Gdynia, Sopot ) pogoda była nie do wytrzymania, ale poradziliśmy sobie. Zwiedzaliśmy m.in. centrum Gdańska, Gdyni, statek Dar Pomorza oraz Molo w Sopocie. Wieczorem byliśmy przy ośrodku i mieliśmy różne gry i zabawy :) W piątek wielki powrót. Ostatnim punktem zwiedzania był Zamek Krzyżacki w Malborku. Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy.
Do domu dotarliśmy około 23:00 . Wycieczka ogólnie była udana, zostało dużo wspaniałych wspomnień na wiele lat. Pogoda sprzyjała, program wycieczki też nie był zły. Nie żałuję, że pojechałam! Niżej przedstawiam parę zdjęć..
video

video
video

video

video
 
4 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia. Zawsze chciałam jechać na kilkudniową wycieczkę do Trójmiasta, jednakże mieszkam na drugim końcu Polski i jest to dość problematyczne zwłaszcza jako wycieczka szkolna.
  http://apocalypse2189.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że myśmy tez mieli do pokonania całą Polskę. Udało się! Trzymam kciuki, abyś tam kiedyś dotarła ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Świetne zdjęcia Wiki :*
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń

|| HOLIDAY || ITALY ||

Hej! Ostatnie 2 tygodnie spędziłam na wakacjach we Włoszech. Był to mój pierwszy wakacyjny wyjazd zza granicę. To państwo zawsze było dla...